Каталог продукції Freund

 Про компанію

Устаткування для забою і розбирання худоби, вироблене під маркою "Freund" займає передову позицію на світовому ринку і цінується фахівцями всього світу за інноваційні рішення, високу якість роботи і, як результат, довгий термін служби виробів.

Успішний розвиток вітчизняної м'ясопереробної галузі за останні десять років, а також неухильне зростання дефіциту м'ясної сировини неминуче призводять до усвідомлення необхідності створення і розвитку власної сировинної бази.

Багато лідерів галузі вже пішли цим шляхом, проте значною перешкодою зараз є вкрай низький рівень вітчизняних технологій забою і розбирання худоби існуючий в країні.

Використовуючи багатий досвід зарубіжних фірм, які досягли найвищого рівня в цій галузі, є можливим вирішити ці проблеми в максимально короткі терміни.

Компанія FREUND є відомим машинобудівним підприємством, заснованим 1928 році і більше 84 років спеціалізується в галузі обладнання лінії забою худоби та первинної обробки туш. На сьогоднішній момент FREUND виробляє повний спектр обладнання для підприємств, що займаються забоєм і обробленням, що включає в себе різне обладнання, кліщі, ножі, пилки і багато іншого. Приблизно 83% продукції компанії FREUND експортується більш ніж в 80 країн світу.

Оптимальні ціни і висока якість продукції, які були досягнуті завдяки високим стандартам, а так само оперативне і високопрофесійне обслуговування сприяють досягненню максимального задоволення купівельних потреб.

Компанія FREUND є єдиною фірмою-виробником на світовому ринку, яка концентрує всі свої сили виключно на вдосконаленні технологій забою і розбирання. Більше 80 представництв по всьому світу дозволяють покупцям компанії FREUND отримувати якісний сервіс незалежно від їх місця розташування.

Особливу увагу фірма приділяє першому етапу на лінії забою - оглушення тварин, так як саме на цій стадії значною мірою визначається якість, одержуваної м'ясної сировини.

Орієнтація на клієнта і готовність вирішувати будь-які проблеми.

Наші пріоритети - оперативність, надійність, професіоналізм, ділова порядність, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів.

 

 

Дивитись каталог

 

Телефонуйте з будь-яких питань:

(095) 274-90-91

або пишіть нам:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші партнери

Контакти

Інформація щодо обладнання:
тел. +38(095)274-9091 Дмитро
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інформація щодо сервісу:
тел. +38(050)331-3854 Ігор
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…