Каталог продукції Banss

Гуманне ставлення до тварин і забійна техніка фірми BANSS - багате традиціями підприємство, що володіє досвідом і компетентністю в області забійної технології протягом більше 140 років. З 1868 року наші фахівці в місті Біденкопф розробляють, конструюють і виробляють обладнання для забою та м'ясопереробки з урахуванням специфічних побажань клієнтів, монтують і вводять його в експлуатацію у всьому світі.

Наші задоволені клієнти в усьому світі довіряють нашому професійному ноу-хау, інноваційним можливостям і здібностям, якості нашого продукту, відмінній технічній підтримці та сервісу після придбання обладнання. Орієнтація на світовий ринок і багатий досвід дозволяють BANSS задовольнити потреби великих і малих м'ясопереробних підприємств на міжнародному рівні.

Комплексні рішення будь-якого ступеня автоматизації..

Ми сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001: 2008, а також володіємо сертифікатом Халяль, виданими Ісламським Центром міста Аахена. Надійне партнерство компанії BANSS характеризується численними міжнародними проектами.

Світовий лідер ринку

BANSS належить до провідних підприємств-виробників забійного і м'ясопереробного обладнання. Проекти, клієнти і референції в міжнародному масштабі свідчать про високу якість продукту і задоволеності наших клієнтів. Компанія BANSS Germany приведена в «Енциклопедії німецьких лідерів світового ринку» і отримала офіційний статус «Лідер світового ринку».

 

Дивитись каталог

 

Телефонуйте з будь-яких питань:

(095) 274-90-91

або пишіть нам:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші партнери

Контакти

Інформація щодо обладнання:
тел. +38(095)274-9091 Дмитро
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інформація щодо сервісу:
тел. +38(050)331-3854 Ігор
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…